У Швейцарії нагадали про обов'язок українських біженців продати машини

У Люцерні вже надсилають приписи на продаж автомобіля, якщо його ціна перевищує розмір допомоги.

У Швейцарії нагадали про обов'язок українських біженців продати машини

Українські біженці у Швейцарії мають продати свої автомобілі, якщо не хочуть залишитися без соціальної допомоги, пише 20Minuten.

Видання зазначає, що будь-хто, хто живе на соціальну допомогу, через рік після прибуття до Швейцарії має пройти повторну перевірку своїх активів.

Як йдеться на сайті Швейцарської конференції із соціальної допомоги, автомобілі мають бути продані, якщо їхня вартість перевищує розмір виплат, які в залежності від кантону (провінції) становлять кілька тисяч франків. Отримані кошти біженці повинні використовувати на забезпечення своїх потреб.

У кантонах розпочали виконання цього заходу. Так, у Люцерні надсилають приписи на продаж автомобіля, якщо його ціна перевищує розмір допомоги, яка в цьому регіоні становить 4 тисячі франків на людину або 10 тис. франків на сім'ю. На продаж дається місяць. Залежно від вирученої суми соціальні виплати зупиняються на певний період.

Аналогічні правила влади запроваджують і в інших швейцарських кантонах, таких як Берн, Базель-Штадт, Цюріх та Аргау. У Берні наголосили, що під цей закон підпадають також ювелірні прикраси та готівка.