Українські дипломати відреагували на напад на українського хлопчика в Німеччині

Прокуратура міста Гьоттінген порушила справу.

Українські дипломати відреагували на напад на українського хлопчика в Німеччині

Генеральне консульство України у Гамбурзі звернулося до Міністерства внутрішніх справ Нижньої Саксонії з проханням про детальне розслідування нападу на 10-річного українця. Про це повідомило посольство України на своїй сторінці у Фейсбук. 

Дипломати перебувають на постійному зв’язку з батьками постраждалої дитини та місцевою поліцією. Прокуратура міста Гьоттінген порушила справу за звинуваченням у спробі вбивства та повідомила, що напад був політично мотивованим. 

 Нагадаємо, що чоловік, особа якого поки не встановлена, скинув 10-річного українця з мосту за розмову українською. Інцидент стався у місті Айнбек (земля Нижня Саксонія) у присутності інших українських дітей, найстаршому з яких було 12 років. Російськомовний чоловік вимагав від дитини припинити розмовляти українською і стверджував, що “війну розпочала Україна”.

Слідчі повідомили, що спочатку чоловік схопив за волосся українську дівчину, а потім – 10-річного хлопця і перекинув через перила мосту. Дитина впала на металеві балки, а потім – в канал, отримавши забої на голові та нозі. Після цього чоловік кинув у постраждалого пляшкою і втік із місця злочину. 

Після надання медичної допомоги 10-річного українця відпустили додому. Національність, громадянство чи походження нападника наразі не встановлено.