Українським біженцям дозволили жити в берлінському аеропорту до березня

Поступове переселення біженців має розпочатися не пізніше середини лютого.

Українським біженцям дозволили жити в берлінському аеропорту до березня

Термінали А і В колишнього аеропорту “Тегель” можуть використовуватися для розміщення біженців до середини березня. Таке рішення ухвалив Сенат Берліна у вівторок, 10 січня, повідомляє rbb.24.

Поступове переселення біженців має розпочатися не пізніше середини лютого. Це означає, що термінали можна використовувати трохи довше, ніж планувалося. До цього часу Сенат планував, що біженці залишать приміщення до середини січня.

Наразі у двох терміналах проживають 1 900 осіб. Це переважно українці, які вимушено залишили свої домівки через російську агресію. Планується, що вони тимчасово переїдуть до новозбудованих наметів та тимчасових будівель перед аеропортом, розрахованих на 3200 осіб. Перші біженці з терміналів “А” та “Б” мають переїхати туди вже наприкінці цього тижня. Це рішення є тимчасом, адже для людей намагаються знайти постійне житло. Однак зробити це складно через перенаселеність Берліна.

У самому “Тегелі” повинні розпочатися масштабні будівельні роботи, адже у 2028-му там почне роботу Технічний університет.