- Категорія
- Політика
- Дата публікації
Українських біженців запрошують долучитися до інтернет-спільноти «Голос українців в Європі»
Можна пройти спеціальне опитування і поділитися своїми історіями адаптації на новому місці,
За рік ЄС святкуватиме тридцятирічний ювілей. Маастрихтський договір був підписаний 7-го лютого 1992 року, а набув чинності 1-го листопада 1993 року.
Російсько-українська війна вимушено привела на терени ЄС мільйони українців. Біженці отримують доступ до ринку праці, медичні, освітні послуги, грошову та інші види допомоги. Європейська комісія оголосила про рішення продовжити дію Директиви про тимчасовий захист українців щонайменше до березня 2024 року. Але нині від термінової і екстреної допомоги тут і тепер, керівництво країн ЄС перейшло до розробки довготривалих регіональних програм інтеграції українських біженців, адже більшість із них, вірогідно, залишиться тут надовго, чи навіть назавжди. Тож голос українців в Європі важливий. Тому Kantar Public – одна з найбільших у Європі дослідницьких компаній, яка працює з громадською думкою переважно для європейських інститутів та неурядових організацій, виступила з ініціативою створення онлайн-спільноти «Голос українців у Європі», щоб українці могли говорити за себе, ділитися своїми історіями та допомагати країнам Європи знаходити найкращі рішення.
На сайті організації можна пройти спеціальне опитування і поділитися своїми історіями адаптації на новому місці, а також стати частиною глобальної української спільноти в ЄС.
Для отримання додаткової інформації про опитування та спільноту «Голос українців» представники дослідницької компанії просять зв'язатися з ними:
• електронною поштою [email protected]
• за телефоном офісу у Бельгії +32 2 215 19 30 (в робочий час Пн-Пт 9:00-17:00). Запитати відповідальних менеджерів: Катерину Стельмах (українську та англійську мови) або Марко Пелучки (англійська мова)
• поштою: Division Public, Kantar Belgium SA, Rue du Marais 49-53, B-1000, Bruxelles, Belgique
А саме опитування можна пройти тут.
До речі, 5 років тому Kantar Public проводила серед європейців дослідження «Європейці та вступ України до Європейського Союзу і НАТО», результати зберігаються в матеріалах 14-ої щорічної Ялтинської Європейської стратегії. Цікаво, що вже тоді 48% європейців схвалювали вступ України до ЄС; 56% опитаних вважали, що цей вступ відбудеться менше, ніж за 10 років, а кожен четвертий вбачав, що Україна стане членом Союзу у найближчі 5 років. Підтримка вступу України до НАТО серед європейців була ще більшою, ніж підтримка вступу до ЄС, про це говорили 58% опитаних.