В Австрії президент відвідав новорічний концерт у супроводі біженки з України

Олена Карпова родом із Києва, врятувалася втечею з України у березні 2022 року.

В Австрії президент відвідав новорічний концерт у супроводі біженки з України

В Австрії президент із дружиною прийшли на традиційний новорічний концерт у супроводі біженки з України Олени Карпової та співробітниці Червоного Хреста Софії Трібніг, яка допомагає вимушеним українським переселенцям.

Про це повідомив у своєму Фейсбуці сам федеральний президент Австрії Александер Ван дер Беллен.

"Для мене особлива честь та задоволення, що Софія Трібніг та Олена Карпова цього року супроводжували мене та мою дружину Доріс на новорічному концерті", - написав глава австрійської держави.

Він повідомив, що Софія Трібніг – робітниця Червоного Хреста, яка з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну та наступного вимушеного переселення українців почала працювати доглядальницею та перекладачем. У Haus Erdberg вона та її колеги опікуються близько 350 особами з України, які були змушені залишити свої будинки через війну.

"Олена Карпова родом із Києва, врятувалася втечею з України у березні 2022 року. Вона розмістилася в готелі Haus Erdberg. Незважаючи на її мрії про це, вона розуміє, що повернення на батьківщину неможливе у нинішній ситуації. Зараз їй важко дивитися у майбутнє, але вона намагається використати ситуацію якнайкраще і побудувати нове життя для себе в Австрії", - написав Ван дер Беллен.

Він також додав, що у Новий рік із Австрії на весь світ звучить музичне привітання та "це музичне привітання з Відня пов'язане з надією: Мир в Україні".