В Ірландії не встигають збудувати житло для українських біженців

Питання вирішується повільно і з великими труднощами.

В Ірландії не встигають збудувати житло для українських біженців

Половина із 700 швидкомонтованих модульних будинків для біженців може не бути побудована до кінця 2023 року через труднощі із земельними ділянками, пише The Breaking News.

Очікується, що з наступного місяця почнуть здавати під заселення 204 модульні будинки на п'яти ділянках. Також може бути завершено будівництво ще 106 будинків на двох ділянках, починаючи з серпня 2023 року. Однак подальше будівництво залежатиме «від наявності та якості пропонованих об'єктів», йдеться у презентації Управління громадських робіт (OPW), підготовленій до засідання Комітету з житлового будівництва парламенту Ірландії.

Раніше цього року OPW звернулася до місцевої влади із проханням виділити ще 10 «хороших місць» для будівництва модульного житла. Однак наразі немає жодних ознак, що ці місця було знайдено, пише газета.

Нагадаємо, у квітні кількість безпритульних біженців в Ірландії перевищила 500 осіб. При цьому біженці продовжують прибувати до країни. Не виключено при цьому, що уряд спробує виселити частину біженців, які зараз розміщені в готелях, намагаючись зберегти туристичний сектор. Представники туристичного сектору давно скаржаться на те, що багато номерів у готелях зайняті біженцями.

Зазначимо, що про розміщення біженців у модульних будинках йдеться практично з початку війни в Україні, проте питання це вирішується повільно і важко.