В Ірландії нема де розміщувати модульні будинки для українських біженців

Країна ще у грудні замовила 700 модульних будинків для українських біженців.

В Ірландії нема де розміщувати модульні будинки для українських біженців

Ірландія ще в грудні замовила 700 модульних будинків для українських біженців, проте країна поки що не має достатньої кількості місця для їх розміщення.

Про це повідомляє ірландське видання The Irish Times.

Держава замовила будинки ще до підтвердження наявності достатньої кількості місць для їх встановлення. Згодом OPW (Управління громадських робіт) попередило про необхідність швидко знайти 10 ділянок, щоб "бути впевненим у наданні необхідної кількості житла". Про це стало відомо із документів, оприлюднених відповідно до Закону про свободу інформації.

Чи з того часу знайшли ці 10 ділянок — невідомо. Проте минулого тижня уряд заявив, що впевнений у наявності "достатньої кількості ділянок для розміщення 700 одиниць".

Проте відомо, що проект затримується. Планувалося, що перші модульні будинки бвдуть готові уже в листопаді, потім перенесли до Великодня, а тепер прогнозують не раніше, ніж у середині червня.

У брифінговому документі OPW від 20 січня зазначалося, що підтверджених та майже підтверджених майданчиків вистачить лише на 340 будинків. Тому на кінець січня для проекту не вистачало місця для більш як половини запланованих будинків.

Ще 350 перебували на стадії розгляду, проте деякі з них можуть не підійти для встановлення модульних будинків, тому можливість встановлення 700 одиниць залишалася під питанням.

Очікується, що перші 500 будинків обійдуться в Ірландії 140 мільйонів євро.