В Ірландії почали судити місцевого мешканця за погрози біженцям

43-річного Стівена О'Рурка з міста Атай заарештували і допитали в четвер.

В Ірландії почали судити місцевого мешканця за погрози біженцям

Житель Ірландії постав перед судом за звинуваченням у погрозах спалити готель із біженцями, 13 січня пише The Irish Examiner.

43-річного Стівена О'Рурка з міста Атай заарештували і допитали в четвер з приводу погроз, які були зроблені в понеділок щодо готелю, розташованого в Атаї. У понеділок там було розміщено групу біженців.

Судовий розгляд триватиме 14 лютого.

Нагадаємо, раніше протести проти розміщення біженців проходили у Дубліні та інших містах Ірландії. Різні політики висловили своє обурення з приводу погроз на адресу біженців, і зокрема тим, що протест проходив прямо під вікнами готелю, в якому розміщувалися біженці.

Зазначимо, що уряд змушений розміщувати біженців у готелях на фоні житлової кризи, що розгортається в країні, хоча через це страждає туристична галузь.

3 січня урядом було запроваджено щоденний збір із біженців, які розміщені у готелях. Вони повинні платити щодня по €10 з дорослого та по €5 з дитини, навіть якщо харчуються в інших місцях. Біженці у місцях, де можливе самообслуговування (є кухня), не сплачують цей збір. При цьому якщо біженець відмовляється від розміщення в готелі, влада не зобов'язана шукати йому нове місце.