В Ірландії українок із дітьми розмістили на стадіоні

Гельська спортивна асоціація (GAA) виділила для цього корпоративні ложі.

В Ірландії українок із дітьми розмістили на стадіоні

Новоприбулих українських біженців в Ірландії дедалі складніше розмістити через дефіцит житла. Зараз у Дубліні почали використовувати стадіон Croke Parke як тимчасовий притулок для українців.

Гельська спортивна асоціація (GAA) виділила для цього корпоративні ложі, повідомляє independent.ie.

Приміщення були підготовлені для 150 українських біженців. Передбачається, що протягом 2-3 тижнів українцям знайдуть альтернативне житло.

"Розміщення в жодному разі не є здоровим – це спальні мішки та розкладачки в наших корпоративних ложах. Мене засмутило, що в день православного Різдва тяжке становище цих сімей таке болісне", – зазначив президент GAA Лабхрас Маккартей.

У листі до організацій, що входять до складу асоціації, сказано, що приміщення були екстрено надані з гуманітарних причин у відповідь на заклик уряду цього тижня.

"Ми вітатимемо близько 150 осіб – жінок та дітей – у Croke Park. Сім'ї будуть з нами з 6 січня по 19 січня", – уточнили в асоціації.

Тепер ложі для спеціальних гостей будуть використовуватися для тимчасового сну, люкс Ash у Croke Park стане дитячою ігровою кімнатою, а великий люкс Cusack стане вітальнею та кухонним простором. У дворі мають бути обладнані тимчасові душові.

Станом на 5 січня Ірландія приймає понад 73 490 біженців, порівняно з 7250 на той же період у січні 2022 року. З них – 54 390 українців.