В ООН назвали кількість українських біженців, які готові повернутися додому

Але це буде можливе лише за активної участі біженців у реконструкції та відновленні України.

В ООН назвали кількість українських біженців, які готові повернутися додому

Міжнародний комітет порятунку (IRC), використовуючи дані Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, вказує на те, що 80% українців, які перебувають за межами країни, готові повернутися додому. Про це повідомляє The Guardian.

Незважаючи на велику кількість українців, які бажають повернутися до своєї країни, Міжнародний комітет порятунку попереджає, що це буде можливе лише за активної участі біженців у реконструкції та відновленні України.

Представниця IRC Ганна Дудинська зазначає, що нині більшість дискусій зосереджуються на відновленні критичної інфраструктури, проте, за її словами, цього недостатньо.

"IRC закликає міжнародних донорів і уряд України змінити фокус і переконатися, що люди, які постраждали від цієї війни, дійсно перебувають у центрі процесу", — закликає Дудинська.

Представник Міжнародного комітету порятунку стверджує, що процеси відновлення української інфраструктури мають відбуватися разом із створенням робочих місць для біженців, які перебувають в інших країнах.