В ОП сподіваються створити передумови для початку переговорів про вступ в ЄС вже цього року

Україна здатна виконати рекомендації Єврокомісії і створити передумови для започаткування переговорного процесу.

В ОП сподіваються створити передумови для початку переговорів про вступ в ЄС вже цього року

Дипломатичний радник президента України і заступник глави Офісу президента Ігор Жовква запевнив, що Україна здатна виконати рекомендації Єврокомісії і створити передумови для започаткування переговорного процесу щодо вступу України в ЄС ще у цьому році.

Про це йшлося на зустрічі Жовкви з радником прем’єр-міністра Чехії з питань зовнішньої політики та безпеки Томашем Пояром.

Жовква зазначив на своїй Facebook-сторінці, що обговорив з Пояром подальшу підтримку Чехією євроінтеграційної стратегії України, зокрема у контексті Чеського головування у Раді ЄС у другій половині цього року.

"Запевнив, що Україна здатна швидко виконати усі рекомендації Європейської комісії, і ще під час чеського головування в ЄС будуть закладені усі передумови для започаткування переговорного процесу щодо вступу України в ЄС", - наголосив заступник глави ОП.

Як повідомлялося, влада готується винести на голосування у Верховній Раді до кінця року більш як 30 законопроектів у межах євроінтеграції України.

Нагадаємо, лідери Європейського Союзу на саміті в Брюсселі 23 червня затвердили рішення надати Україні та Молдові статус кандидата на вступ.

Віце-прем'єр-міністер з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявляла, що Україна розраховує виконати рекомендації Європейської комісії щодо надання статусу кандидата в члени ЄС до кінця року.