Влада Чехії просить українських біженців пройти опитування

Заповнення анкети є добровільним, і це ніяким чином не вплине на право на отримання фінансової та іншої допомоги. 

Влада Чехії просить українських біженців пройти опитування

Міністерство праці та соціальних справ Чеської Республіки розпочало масштабне опитування українців, які прибули до Чехії через війну в Україні. Листи з опитування надходять на емейли, які українці подавали при реєстрації в Чехії.

"Ситуація українців, які зараз проживають в Чехії внаслідок російської агресії, дуже турбує чеських громадян і чеську державу. Для того, щоб якнайкраще допомогти кожному, ми маємо зрозуміти, в якій ситуації Ви опинились після приїзду в Чехію та з якими проблемами Ви стикаєтесь. Тільки так ми зможемо надати ефективну допомогу. Саме тому Міністерство праці та соціальних справ Чеської Республіки звертається до Вас з проханням заповнити коротку анкету, яка допоможе нам з’ясувати поточну ситуацію", - підкреслюють в міністерстві.

Анкету просять заповнити тільки тих, хто приїхав до Чехії в період від 25 травня 2022 р. внаслідок вторгнення Російської Федерації в Україну. Анкета розрахована на 10-15 хвилин часу, містить питання про склад родини, рівень освіту, перелік послуг, якими ви вже користуєтеся та тими, які вам потрібні. Заповнити анкету можна онлайн.

Заповнення цієї анкети є добровільним і жодним чином не вплине на отримання фінансової та іншої допомоги.