Влада Німеччини проти обмежень на прийом українських біженців

Не може бути максимальної межі для людяності.

Влада Німеччини проти обмежень на прийом українських біженців

Федеральний міністр внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер відкинула обмеження кількості біженців. «Ми переживаємо жахливу війну у центрі Європи. Вісім із десяти біженців прибувають із України. Там не може бути максимальної межі для людяності», - заявила політик СДПН газетам Funke Mediengruppe.

У той самий час вона не може зрозуміти вимоги муніципалітетів про виділення федеральним урядом додаткових коштів для розміщення біженців і мігрантів. Фезер не хоче збільшувати витрати на біженців: «Мені здається дивним, коли зараз – на початку квітня цього року – люди вже кажуть, що грошей цього року недостатньо», – сказала вона.

«Федеральний уряд уже виділив багато грошей минулого року – 4,4 мільярда євро. Крім того, ми взяли на себе соціальну допомогу для біженців з України». За його словами, на цей рік федеральний уряд пообіцяв землям та муніципалітетам 2,75 млрд євро додаткової підтримки на ранній стадії. Фезер згадала про саміт федеральних земель за участю канцлера Олафа Шольца, на якому 10 травня обговорюватимуться витрати на біженців.

Фезер визнала, що становище муніципалітетів дуже складне. Ситуація має вирішуватись спільно, сказала вона.