Земля Північний Рейн-Вестфалія не розміщуватиме біженців у приватних квартирах

Нині у землі є 28 695 місць прийому біженців.

Земля Північний Рейн-Вестфалія не розміщуватиме біженців у приватних квартирах

Уряд землі Північний Рейн-Вестфалія не планує розширювати можливості землі прийому біженців з допомогою оренди приватних квартир. Про це заявила радник міністра Карола Хольцберг у п'ятницю у комітеті з місцевого самоврядування земельного парламенту Дюссельдорфа, пише dpa.

В даний час у землі Північний Рейн-Вестфалія є 28695 місць для прийому біженців. Ще 1600 будуть додані найближчим часом. Крім того, майже 10 тисяч місць проходять експертизу. Навіть якщо не всі з них вдасться задіяти, спочатку заявлену мету в 34 500 місць буде явно перевищено.

Муніципалітетам було запропоновано запропонувати будівлі та нерухомість, які можуть бути використані як аварійне житло або можуть бути підготовлені в найкоротші терміни. Як правило, попитом користувалася нерухомість, в якій можна було розмістити не менше 300 осіб.

Ослаблення ситуації не варто очікувати, сказала Хольцберг. Вона визнала, що кількість тих, хто прибуває з України, «помірно низька». У той же час, прибуття осіб, які шукають притулку, як і раніше, залишається на високому рівні.