Армія Чехії покаже безкоштовне шоу у центрі Праги

На пражан чекає унікальний захід, який раніше не проводився.

Армія ЧР відзначить 30-річчя від дня свого заснування акцією у центрі Праги. Вона пройде 28 червня на обох берегах Влтави – на набережних Rašínovo nábřeží та Hořejší nábřeží. Про це повідомила прес-служба місцевого Міноборони.

На пражан чекає унікальний захід, який раніше не проводився. Вперше в центрі Праги дванадцять десантників та четверо рятувальників зістрибнуть із транспортного вертольота Мі-17 у річку, а інший військовий вертоліт W-3A Sokol підбере їх із води.

До програми також увійде демонстрація роботи саперно-інженерних військ на воді. Відвідувачі побачать армійські катери, понтонні установки та змагання веслярів з армійського спортивного центру «Дукла».

Акція триватиме цілий день із 09:00 до 18:00.

Відвідувачі зможуть побачити демонстрацію військової техніки, зброї та спорядження. Буде показано тренування службових собак, ближній бій, симулятор польоту винищувача L-159, показовий виступ армійської почесної варти. На спеціальному стенді військова розвідка вперше представить роботу супутникового центру та продемонструє інструменти кіберзахисту Чехії.

У рамках проекту POKOS (Підготовка громадян до національної оборони) гості зможуть спробувати здати армійські нормативи фізичної готовності та хімічного захисту, а також потренуватися у наданні першої допомоги.

Весь день за музичний супровід відповідатимуть хор та оркестр Армії ЧР.