Безкоштовні курси польської мови для українців у Кракові

Запропоновані курси розраховані на різні рівні знань.

Безкоштовні курси польської мови для українців у Кракові

Українцям, які перебувають у Кракові, відкриваються численні можливості для вивчення польської мови, включаючи безкоштовні курси, пише ukrainianinpoland.pl.

Курси польської мови у Кракові безкоштовно в 2023 р.: де знайти?

На сьогодні у Кракові можливість для безкоштовного вивчення польської мови надає Krakowskie Centrum Integracji IOM, або Краківський інтеграційний центр IOM. Найближчий набір на курси розпочнеться вже незабаром, а точніше за кілька днів. Реєстрація на найближчий безплатний курс польської мови в Кракові відкриється у понеділок, 27 листопада о 9:00, посилання на реєстрацію буде доступне на сторінці у Facebook центру і залишатиметься відкритою принаймні 24 години.

Запропоновані курси розраховані на різні рівні знань – від основ до більш складних рівнів. Заняття відбуватимуться в таких групах:

  • польська мова на рівні А1.2;
  • польська мова на рівні А2.1;
  • польська мова на рівні В1.1;
  • польська мова для працівників офісних та адміністративних служб.

Початок всіх курсів заплановано на 4 грудня 2023 року. Заняття проводитимуться з понеділка по п’ятницю у визначений час, відповідно до обраного рівня. Курс складатиметься з 60 навчальних годин та завершиться 22.12.2023. Усі курси відбуватимуться стаціонарно, окрім одного. У форматі онлайн відбуватимуться заняття з групою рівня А1.1.

До реєстрації запрошуються особи, яким виповнилося 16 років. Під час занять в центрі учасниці-мами зможуть залишити своїх дітей (віком від 3 років) під доглядом в дитячому просторі центру.

Зверніть увагу, що кількість місць на курси обмежена, тому організатори зважатимуть на порядок реєстрації. Пріоритет надається тим, хто ще не користувався послугами мовних курсів КСІ та має статус UKR. Після реєстрації учасники отримають електронний лист із підтвердженням участі (не пізніше вівторка 28.11.2023 о 16:00). Із детальними правилами та умовами щодо участі в безкоштовних курсах польської мови в Кракові від Krakowskie Centrum Integracji IOM можна ознайомитися за посиланням.

Курси польської мови в Кракові безкоштовно для українців від Асоціації «Мудіта»

Безплатні курси польської мови для українців від Асоціації «Мудіта» проводяться в Пункті прийому біженців у Кракові. Особливо запрошують людей з обмеженими можливостями та їхні родини. І, хоча тут не вдасться отримати сертифікат на знання польської мови С1, але приміщення Центру повністю пристосовані для людей на інвалідних візках, а заняття проводить мама дитини з інвалідністю, тож велика увага під час навчання приділяється питанням, пов’язаним, зокрема, зі здоров’ям, культурою та повсякденним життям.

У Центрі проводяться заняття двох рівнів: базовий та середній. Семінари проводяться стаціонарно за адресою: Na Zakolu Wisły 12A. Актуальні дати занять польської мови доступні на офіційному сайті Асоціації «Мудіта», а також на сторінці у Facebook.

Заняття з вивчення польської мови є повністю безкоштовними. Для участі в навчальних семінарах необхідно зареєструватися, заповнивши форму за посиланням. Дізнатися детальнішу інформацію та поставити запитання можна за телефоном 602 248 237.

Безплатний курс польської мови для українців у Кракові від мовної школи Together

Навчальний центр вивчення іноземних мов Together в Кракові – це один із філіалів цілої мережі мовних шкіл, які представлені найбільших містах Польщі. Школа має акредитацію Управління освіти та є офіційним екзаменаційним центром NAWA, де проходять державні іспити на всіх рівнях.

У межах підтримки українських біженців мовна школа Together в Кракові наразі проводить безплатні курси польської мови для дорослих на рівні А1. Це інтенсив, призначений для громадян України, які приїхали до Польщі через війну після 24.02.2022. Навчання проводиться в стаціонарному форматі за рахунок коштів, зібраних Фондом розвитку кооперативного банкінгу.

Заняття розпочалися 13 листопада 2023 р. й проводитимуться щодня з понеділка по п’ятницю з 12.30 до 15.30. Тривалість навчання розрахована на 80 навчальних годин. Форма для реєстрації на безкоштовні курси польської мови ще відкрита, її можна знайти за посиланням.