Безкоштовний автобус до Німеччини скасували: як тепер виїхати

Є ще кілька варіантів, як можна виїхати за допомогою волонтерів.

Безкоштовний автобус до Німеччини скасували: як тепер виїхати

Евакуаційні автобусні рейси зі Львова до Ганновера від організації Helping to leave скасували. На виконання перевезень біженців бракує бюджету.

Чи відновиться евакуація за цим маршрутом, волонтерам поки невідомо, повідомляє телеграм-канал "Допомагаємо Виїхати".

"Безкоштовний автобус Львів-Гановер не буде курсувати за маршрутом. Зараз нам не вистачає на нього бюджету, і поки що ми не можемо сказати, чи відновляться рейси", – написали волонтери у повідомленні.

Раніше німецький уряд скасував фінансування безкоштовних поїздів із польського Перемишля до німецького Ганновера для українських біженців. Останній рейс відбувся 14 квітня.

Людям, яким складно самостійно евакуюватися до Німеччини, підказують кілька варіантів, як можна виїхати за допомогою волонтерів.

Також звернутися за допомогою у виїзді в Німеччину, Польщу та Румунію можна до фонду "Артак". Евакуацію здійснюють безкоштовними автобусами та машинами швидкої допомоги. Для виїзду потрібно за добу заповнити заявку. Пріоритет надається жінкам з дітьми, людям з інвалідністю та іншим вразливим категоріям. Звертатися можна за телефоном гарячої лінії: +380993592115 (з 7:00 до 20:00).