Безплатні танцювальні та спортивні гуртки для українців у Берліні

Які безплатні або бюджетні спортивні секції для українських дітей функціонують у столиці ФРН.

Безплатні танцювальні та спортивні гуртки для українців у Берліні

Українські діти, які через війну стали вимушеними мігрантами та опинилися за кордоном, у тому числі в Німеччині, залишаються творчими та активними. Тож добре, коли вони мають можливість займатися спортом і розвивати свої таланти, навіть якщо у батьків не завжди є на це кошти. Видання ukrainianingermany.de розповідає, які безплатні або бюджетні спортивні секції для українських дітей функціонують у Берліні.

Безкоштовні спортивні гуртки у Берліні для українських дітей від проєктів підтримки 

У рамках всебічної допомоги українським біженцям провідні проєкти підтримки українців у Берліні також організовують спортивно-танцювальні заняття для українських дітей. При цьому варто мати на увазі, що наразі громадяни, які мешкають у німецькій столиці, можуть скористатися спеціальним додатком від українських розробників Agalooka, який дозволяє в Берліні знайти дитячі та спортивні майданчики для дітей будь-якого віку.

Безплатні спортивні гуртки для українських дітей від проєкту «Халабуда»

Футбольний гурток – тут можуть займатися діти віком від 5 до 11 років.

Графік занять: щоп’ятниці 3 17.00 до 18.30.

Адреса: Berlin Lichtenrade, LBC 25 Lichtenrader BC 25 e.V. 

Гімнастичний гурток – від гімнастичної спільноти Берліну Turngemeinde in Berlin 1848 e.V. Запрошує дітей віком 6-12 років заняття з гімнастики на свіжому повітрі. Також тренери з Бразилії пропонують безплатні заняття з капоейри для дітей старше 10 років.

Графік занять: щоп’ятниці з 15.00 до 15.50.

Адреса: Turngemeinde in Berlin 1848 e.V.

Безплатні спортивні гуртки для українських дітей від проєкту «Веселка»

Заняття з гімнастики, акробатики, брейк-дансу, хіп-хопу й модерн джазу. Графік занять: щоп’ятниці 18.00-19.30 (вікова категорія 8-15 років)

щосуботи з 9.00 до 10.00 (вікова категорія 4-7 років).

Електронна адреса: [email protected]

Безплатні спортивні гуртки для українців у Берліні при спортивних клубах

Безплатні спортивні заняття для українських дітей пропонують і берлінські клуби.

Спортивний клуб Break 90

Безплатні заняття з тенісу для українських дітей вікової категорії 7-14 років організовує спортивний клуб Break 90 у Friedrich Jahn Sportpark.

Спортивний клуб Drop In

Спортивний клуб Drop In пропонує безплатні заняття для українців з таких напрямків: катанню на скейті, гри з настільного тенісу, футболу або PlayStation.

Графік занять: з понеділка до п’ятниці з 13:00.

Тел: +4917635609376, +4915204374345.

Адреса: Revaler Str. 99, 10245 

Безплатні спортивні гуртки для українців від центрів дозвілля в Берліні

На спортивні заняття запрошують українських дітей у Берліні й багато центрів дозвілля, у тому числі:

  • Центр FEZ Berlin – танцювальний гурток, адреса: Str. zum FEZ 2, 12459;
  • Центр LaruHelpsUkraine e.V. – різноманітні спортивні заняття, в залежності від віку дітей, за розкладом можна стежити та записуватися онлайн, адреса: Kurmärkische Str. 13, 10783 Berlin.

Безплатні танцювальні гуртки для українських дітей у Берліні

Школа танців RISE

Школа пропонує безплатні заняття для українських дітей віком від 3 до 6 років. В репертуарі викладачів, є заняття Pop, естрадні танці й Broadway, Jazz Dance.

Графік занять: щоп’ятниці.

Tel: +4917661135372;

Соціальні мережі: Facebook.

Адреса: Erich-Nehlhans-Str. 19, 10247

Як знайти безплатні заняття спортом в Німеччині для дорослих українців?

У Берліні українцям пропонують можливість безплатно відвідувати спортивні клуби. На сайті можете знайти клуб, який розташований поруч. Для охочих відвідати спортивні майданчики в інших містах, можна ввести в пошукову систему фразу «kostenlose Sportangebote» та назву міста. Так, наприклад, в Мюнхені, можна відвідати спортивні клуби з таких видів спорту: футбол, гандбол, паркур, катання на ковзанах тощо. Також є цікаві пропозиції для людей старшого віку. Наприклад, у місті Ганау (федеральна земля Гессен) для українців безплатні заняття з тенісу та хокею. 

Крім того, знайти спортивні клуби, які на знак солідарності з Україною пропонують безплатні тренування, можна в «Спортивному довіднику українською мовою».

Окрім вище зазначених варіантів, кожен охочий може приєднатися безплатно до бігового клубу міста, ввівши в пошукову систему «Lauftreff». Також варіантом спортивного відпочинку є спільні походи: знайти відповідний можна за допомогою фрази «FREIE WANDERGRUPPE» разом з назвою міста. Не варто забувати, що багато міст Німеччини обладнані доріжками для фітнесу з турніками та іншим відкритим спортивним обладнанням, детальніше про які можна переглянути на сайті Trimm-Dich-Pfade.