Безробітним українцям пропонують у Празі безкоштовні курси чеської та майстер-класи

Kурс чеської мови розпочинаються з 10 липня 2023.

Безробітним українцям пропонують у Празі безкоштовні курси чеської та майстер-класи

Цього літа розпочинається новий семестр програми соціальної реабілітації PERSPEKTIVA від празького Центру інтеграції іноземців. Безкоштовна програма для безробітних мігрантів складається з курсів чеської мови та групових майстер-класів.

Доєднатися можуть іноземці, що мають легальне проживання в Чехії, перебувають понад три місяці без роботи і мають вільний вихід на ринок праці. Тобто участь можуть взяти й українців з візою тимчасового захисту.

Програма для безробітних мігрантів пропонує індивідуальну підтримку та таку допомогу:

  • написання резюме та супровідного листа; 
  • навчання співбесіді по телефону або особисто; 
  • відбір перепідготовки; 
  • щодо прав та обов’язків працівника; 
  • як комунікувати з біржою праці та роботодавцями.

У рамка програми PERSPEKTIVA організовують регулярні групові заходи, Jobklubу та курс чеської мови.

Jobklubу має на меті зорієнтувати учасників програми у пошуку роботи в Чехії, навчити необхідних навичок у сфері спілкування та самопрезентації, щоби вони могли самостійно знайти роботу. Важливою ціллю є також орієнтація учасників у правах та обов’язках працівника та роботодавця. Такий клуб відбувається один раз на місяць на вулиці Pernerova 10/32, 186 00, Прага 8.

Серед тем клубу: способи пошуку вакансій, як працюють агенції працевлаштування, LinkedIn, резюме та супровідний лист, підготовка до співбесіди та основи трудового права. Організатори запрошують також працівників із кадрових агентств або компаній.

Щодо курсів чеської мови, то вони призначені для початківці (A0/A1) і людей із середнім рівнем знань (A1/A2). Заняття із 12 учасників тривають 90 хвилин один раз на тиждень. Теми: знайомство, хобі, здоров’я, резюме, співбесіда та інше. Kурс чеської мови розпочинаються з 10 липня 2023.

Наприкінці семестру ви зможете випробувати свої знання, адже працівники PERSPEKTIVA влаштовують різні вправи та імітаційну співбесіду з HR-фахівцем.

Щоби взяти участь у програмі соціальної реабілітації, потрібно подзвонити на номер +420 702 150 630 або написати на електронну адресу — [email protected]. Достатньо написати чеською мовою, що ви бажаєте взяти участь у програмі.