Британець одружився з українською біженкою після того, як познайомився з нею у Facebook

Українка не знала англійської, тому їм доводилося постійно користуватися онлайн-перекладачем.

Британець одружився з українською біженкою після того, як познайомився з нею у Facebook

28-річний британець Люк Дікінсон познайомився з 37-річною біженкою Вірою Клімовою у групі Facebook, створеній для допомоги та консультування мирних жителів, які рятуються від російських бомбардувань, пише The Sun.

Люк приєднався до кількох онлайн-груп, щоб дізнатися, чи може він чимось допомогти людям, які рятуються від війни.

"У Віри все вже було добре, її документи були готові до приїзду до Великобританії, але я побачив її фотографію і подумав: "Ооо, привіт", тому я відправив їй особисте повідомлення", - каже Люк.

Пара почала базікати, коли могла, іноді витрачаючи по годині на день на листування, поки мати-одиначка Віра чекала дозволу на поїздку до Великобританії.

Люк розповів, що Віра не знала англійської, тому їм доводилося постійно користуватися онлайн-перекладачем.

"Вона мені дуже сподобалася, тому мовний бар'єр не мав значення", - каже британець.

Квартира Віри була зруйнована після того, як у лютому путінські сили розбомбили чорноморський порт. Зібравши єдину сумку, вона втекла до Європи з 15-річною дочкою Каріною.

Два тижні вони витратили на те, щоб потрапити до Молдови. Звідти за схемою спонсорства 6 квітня вони вилетіли до Великобританії. Тут майбутня пара вперше зустрілася.

«До цього моменту вона трохи розмовляла англійською. Ми намагалися спілкуватися, і якщо вона щось не розуміла, я просто запускав Google Translate», - згадує Люк.

Після першого побачення пара стала нерозлучною, і Люк зізнався, що був повністю вражений.

«За два тижні я знав, що хочу одружитися з нею», — сказав він.

Пропозицію він зробив час візиту до Лондона 23 серпня, коли пара насолоджувалася стейком у ресторані біля Тауерського мосту.

Через місяць пара скріпила свій шлюб у РАГСі Брістоля.

Дочка Віри Каріна навчається зараз у Брістольській міській академії, і, як повідомляється, вони з Люком дуже добре розуміються.