Чиновник у Британії розсилав недоречні повідомлення українським біженкам

Головний операційний директор окружної ради британського міста Епінг не лише допомагав українкам, а й посилав неоднозначні натяки.

Чиновник у Британії розсилав недоречні повідомлення українським біженкам

У Великій Британії скандал, пов'язаний з українськими біженцями. Головний операційний директор окружної ради британського міста Епінг, як виявилося, не лише допомагав українкам, а й посилав неоднозначні натяки.

Про це пише видання The Sun.

Нік Доу мав чудову репутацію, у тому числі за надання допомоги біженцям. Згадують, як він особисто їздив до України на початку цього року, надаючи гуманітарну допомогу. Але тепер його звинувачують у розсилці "недоречних повідомлень" українським жінкам, які переїхали до цього району, включаючи запрошення залишитись у його другому будинку в Ліверпулі.

Він нібито надсилав тексти з компліментами "красивим українським вічкам" і неодноразово надсилав повідомлення з поцілунками. Керівники ради кажуть, що спочатку їх попередила про це сім'я, яка приймає жінку-біженку, а потім аналогічні звинувачення висунули інші жінки.

Одна українка розповіла, як це було.

"Я просто пам'ятаю, як він запросив мене і маму до Ліверпуля, у нього є будинок у Ліверпулі. Він надіслав фотографію саду в Ліверпулі, яку я пам'ятаю. У листах були поцілунки, обійми. Я розумію, що він розмовляє зі мною як чоловік, а не як друг. І я пишу йому вибачте, ми можемо просто бути як друзі, і все, не як чоловік і жінка, не пишіть мені, і все".

У своїй заяві Доу виправдовується так: "Я не можу коментувати, оскільки процес ще не почався. Приблизно через місяць може з'явитися історія, але вона цілком може бути іншою".