Де у Кракові знайти безкоштовну питну воду в спеку

Вода в Кракові дуже високої якості й придатна для пиття прямо з-під крана.

Де у Кракові знайти безкоштовну питну воду в спеку

Для того, щоб в спеку мешканці та туристи комфортніше почувалися в Кракові, міська влада розширила перелік місць, де знаходяться питні фонтанчики. Відшукати їх на мапі міста можна через Google.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl.

Для зручності мешканців та туристів міські питні фонтанчики та місця, де є водопровідна вода, позначені на картах Google. Воду у цих місцях можна набрати безплатно.

Локації з доступною питною водою будуть працювати до перших заморозків у листопаді. Відшукати питні фонтанчики можна у Google Maps, вписавши словосполучення:

  •  «piknik miejski»;
  •  «kranowianka w restauracji»;
  •  «wodopój».

Питні фонтанчики розташовані у найбільш відвідуваних місцях Кракова. 181 фонтанчик встановили в адміністративних будівлях, лікарнях, університетах та школах. 

Також до програми "У Кракові добра вода прямо з крана" долучилися 43 кафе та ресторана». Перелік закладів за посиланням.

Карта питних фонтанчиків постійно поповнюється новими місцями, які користувачі можуть редагувати та коментувати.

Міська влада зазначає, що вода в Кракові дуже високої якості й придатна для пиття прямо з-під крана. Вона відповідає всім вимогам якості, зазначеним у постановах Міністерства охорони здоров’я Польщі та директивах Європейського Союзу.