Де у Варшаві записатися на безкоштовні курси польської мови

Список з чотирьох місць у Варшаві, де ви можете записатися на безкоштовні курси польської мови. 

Де у Варшаві записатися на безкоштовні курси польської мови

Знання мови – це перше, що потрібно в новій країні. Але у людини не завжди є можливість вивчити мову заздалегідь, оскільки часом доводиться приймати рішення щодо переїзду дуже швидко. І тоді на допомогу приходять курси іноземної мови. Вони бувають як платні, так і безкоштовні. Видання ukrainianinpoland.pl підготувало список з чотирьох місць у Варшаві, де можна записатися на безкоштовні курси польської мови. 

Безкоштовні курси польської від Солідарні з Україною

Програма Солідарні з Україною регулярно організовує курси польської мови в Варшаві. І навіть наразі триває набір на курси. Для того, щоб записатися на них, вам потрібно заповнити анкету-заявку. Учасники курсу отримають всі необхідні матеріали для вивчення польської мови.

В рамках програми у вас буде можливість як почати вчити польську з нуля, так і піти на курси рівнем вище – від В1. Заняття безкоштовні, але щоб потрапити в групу В1 вам потрібно буде скласти тест з польської мови. Також, на заняття можуть записатися підлітки від 13 років.

Заняття проходитимуть у Національній бібліотеці Варшави за адресою: al. Niepodległości 213.

Безкоштовні курси польської від Виграй розвиток

Ще одна можливість безкоштовно вчити польську – це доєднатися до програми Виграй розвиток. В її рамках постійно проводиться набір на курси польської мови. Для того, щоб записатися на курси, потрібно подати заявку на участь. Крім Варшави ви також можете відвідувати заняття у Катовіцах, Кракові, Лодзі, Познані та Вроцлаві.

«Виграй розвиток» – це програма довгострокової підтримки українських біженців у Польщі. Вона присвячена професійній і соціальній активізації біженців з України в Польщі шляхом доступу до безкоштовного вичення мови та безкоштовної професійної підготовки, а також вакансій.

Безкоштовні курси польської від Fundacja Ocalenie

Fundacja Ocalenie також допомагає українцям у польській інтеграції. Для участі в курасах потрібно заповнити анкету.

Наразі знову триває набір на безкоштовні курси польської мови від Fundacja Ocalenie. Для того, щоб потрапити на курси, вам потрібно заповнити анкету. У процесі заповнення вам потрібно буде вказати свою контактну інформацію, таку як:

  1. Ім’я та прізвище;
  2. Номер вашого польського телефону;
  3. Номер паспорта або PESEL;
  4. Електронна пошта;
  5. Стать;
  6. Якими мовами ви володієте;

Також вам потрібно буде обрати для себе зручний час: ранок, день або вечір. Заняття будуть проводитися два рази на тиждень у Варшаві. Онлайн заняття не передбачені.

Анкета, яку потрібно заповнити, доступна за цим посиланням: https://cutt.ly/02jBVMI. У процесі заповнення анкети вам також потрібно буде пройти невеличкий тест зі знання польської мови. Це допоможе організаторам з’ясувати який у вас рівень польської мови. Дедлайн подачі заявки на курси – 9 січня 2023 року.

Курс підійде для тих, хто тільки починає вчити польську. Максимальний рівень, якого можна досягти на курсах – А2. Пам’ятайте, що заповнення вами анкети не гарантує, що вас запишуть на безкоштовні курси польської мови. В пріоритеті будуть ті люди, які тільки тільки починають вивчати мову.

Заняття на курсах проводяться раз на три семестри. Як правило, це відбувається з лютого по квітень, з червня по серпень і з з жовтня по грудень.

Курси від Fundacja Nauki Języków Obcych i Szkoła Języków Obcych Linguae Mundi

На відміну від багатьох інших місц, де можна безкоштовно вивчити польську мову, в цій фундації це можна зробити з нуля до рівня С2. Крім того, тут можна й пройти сертифікаційний екзамін. Ця послуга буде платна, але ви зможете отримати сертифікат про рівень володіння польською мовою. 

Для того, щоб записатися на курс, потрібно написати на цю електронну адресу: [email protected]. Ви також можете писати на цю адресу у разі виникнення питань.

Крім того, щоб вивчити мову, на заняттях від цієї фундації можна здобути знання про Польщу й пройти тест на профорієнтацію. Фундація знаходиться за адресою: ul. M. Kopernika 17.