Де в Чехії можна безкоштовно збирати черешню та інші фрукти

Тільки в Празі існує 59 фруктових саду, що належать місту.

Де в Чехії можна безкоштовно збирати черешню та інші фрукти

Незабаром у Чехії розпочнеться сезон черешні. Мало хто знає, що в Празі існує 59 фруктових саду, що належать місту, де кожен абсолютно безкоштовно може збирати не тільки черешню, а й інші плоди.

Повний їх список доступний за цим посиланням. Крім того, існують десятки місць з черешнями, де також цілком законно можна поласувати ягодами.

Знайти їх допомагає некомерційний проект ентузіастів під назвою "За фруктами". Він побудований на простому принципі обміну інформацією. Кожен користувач сайту   www.na-ovoce.cz може позначити на карті місце, де у вільному доступі ростуть плодові дерева та плодово-ягідні чагарники. Наприклад, самотня яблуня в межах міста, або цілий черешневий сад, який ніхто не доглядає.

За кілька років проект зміцнів, і зараз інтерактивна карта містить багато корисної інформації. З'явився і мобільний додаток на Android і iOS. Для зручності користувача у програмі передбачено фільтр, який дозволяє виводити на карту мітки, де ростуть конкретні ягоди чи фрукти.

Для цього потрібно перейти за посиланням і обрати цікаву культуру. Клікаємо по іконці черешні та бачимо на карті актуальні місця, де її можна безкоштовно збирати.

По кліку на конкретну позначку з'явиться інформація з адресою та точними GPS-координатами.

Сервіс працює абсолютно безкоштовно та охоплює не лише Прагу, а й інші регіони Чехії.