Де в Празі можна безкоштовно збирати черешню та інші фрукти

У місті є 60 фруктових садів, де кожен абсолютно безкоштовно може збирати плоди.

Де в Празі можна безкоштовно збирати черешню та інші фрукти

У Чехії розпочинається сезон черешні. Мало хто знає, що в Празі існує 60 фруктових садів, що належать місту, де кожен абсолютно безкоштовно може збирати не тільки черешню, а й інші плоди.

Повний їх список доступний за цим посиланням.

Крім того, існують десятки місць, де також цілком законно можна поласувати ягодами. Знайти їх допомагає некомерційний проект ентузіастів під назвою "За фруктами" (Na ovoce).

Він побудований на простому принципі обміну інформацією. Кожен користувач сайту   www.na-ovoce.cz  може позначити на інтерактивній карті місце, де у вільному доступі ростуть плодові дерева та плодово-ягідні чагарники. Наприклад, самотня яблуня в межах міста, або цілий черешневий сад якого ніхто не доглядає.

Інтерактивна карта містить багато корисної інформації. Проект також має мобільний додаток на Android і iOS. Для зручності користувача у програмі передбачено фільтр, який дозволяє виводити на карту мітки, де ростуть конкретні ягоди чи фрукти.

Для цього потрібно перейти за посиланням і вибрати цікаву для вас культуру. Клікаємо по іконці черешні та бачимо на карті актуальні місця, де її можна безкоштовно збирати.

По кліку на конкретну позначку з'явиться інформація з адресою та точними GPS-координатами. Щоб побачити всі позначки, необхідно наблизити карту.

Сервіс працює абсолютно безкоштовно та охоплює не лише Прагу, а й інші регіони Чехії.