Діти з України зможуть безплатно отримати ноутбук чи планшет у Словаччині

Роздаватимуть ваучери на 350 євро.

Діти з України зможуть безплатно отримати ноутбук чи планшет у Словаччині

Національна коаліція цифрових навичок і професій Словацької Республіки запускає проєкт "Український учень" (Ukrajinský žiak), який реалізує допомогу українським дітям у придбанні сучасного гаджета для навчання у Словаччині.

Новий проєкт надасть можливість українським дітям, які вимушено опинилися у Словаччині через війну, отримати ваучер у розмірі 350 євро для купівлі ноутбука або планшета.

Для подачі заяви дитина повинна мати статус біженця (odideneс), а також бути записана до словацької школи. Брати участь у проєкті можуть і школярі, які паралельно навчаються в українських закладах.

Використати ваучер можна у словацьких мережах магазинів побутової техніки, які беруть участь в аналогічному проєкті "Digitálny žiak" (Цифровий учень - ред.) для словацьких школярів. Якщо обраний гаджет для дитини коштує дорожче 350 євро, то ваучер можна використати як знижку. Переглянути повний перелік магазинів, у яких ваучер буде дійсним, можна через посилання.

Подача заяв розпочнеться 1 серпня і закінчиться 30 вересня. Реєстрація до "Українського учня" буде здійснюватися через офіційну вебсторінку коаліції.

Проєкт розрахований на допомогу 20 тисячам українських дітей з метою створення рівних умов для підвищення цифрової грамотності серед дітей.