Дізнатися якість водопровідної води в районах Праги можна за допомогою онлайн-карти

Якість питної води, що подається, контролюється безперервно протягом усього року,

Дізнатися якість водопровідної води в районах Праги можна за допомогою онлайн-карти

Комунальна компанія «Празький водогін та каналізація» (PVK) запустила онлайн-карту, яка дозволяє безкоштовно та в режимі онлайн дізнатися якість питної водопровідної води у кожному районі міста.

Сервіс доступний  за цим посиланням.

Досить натиснути на конкретний будинок, і система покаже докладний результат аналізу води: жорсткість, вміст хлору, магнію, кальцію, заліза та інших мікроелементів.

Важливо відзначити, що йдеться про аналіз зразків, які були взяті на станціях водопідготовки, які забезпечують водою кожен конкретний район. Показники води в крані кінцевого споживача можуть відрізнятися від представлених на карті відомостей, але незначно. Дані регулярно оновлюються.

Компанія контролює якість питної води, що подається, безперервно протягом усього року, як за допомогою лабораторних аналізів, так і за допомогою зондів онлайн моніторингу, встановлених у стратегічних точках водорозподільної системи. Важливим доповненням до моніторингу якості води є перший бар'єр біологічної індикації токсичності води з використанням форелі.

Джерело