Для підлітків у Вроцлаві поновлено набір на навчання за українською програмою

Загалом відкрито шість класів, в яких можуть навчатися до 12 дітей.

Для підлітків у Вроцлаві поновлено набір на навчання за українською програмою

В рамах проєкту UNIСEF, міська адміністрація Вроцлава та Фундація Україна оголосили про поновлення набору на навчання за українською програмою для підлітків 11-17 років, що проживають у Вроцлаві.

Центри дистанційного навчання працюють у трьох молодіжних будинках культури та двох початкових школах. У кожному з цих закладів одна з аудиторій виділена для дітей українських біженців, які навчаються дистанційно за українською програмою з 8 ранку до 14.

Загалом відкрито шість класів, в яких можуть навчатися до 12 дітей. Кожен з учнів буде забезпечений необхідним приладдям, такими як персональний ноутбук та навушники, затишний простір для навчання. Крім того, діти зможуть брати участь у різноманітних освітніх проєктах, отримують цікаве та корисне дозвілля, нових друзів та спілкування, а також випускний у кінці навчального року. Заняття проходять під пильним наглядом міжкультурних асистентів.

Взяти участь можуть діти віком від 11 до 17 років, які прибули до Польщі після 24.02.2022, мають номер PESEL та здобувають базову середню освіту в українських закладах онлайн. Участь у проєкті безкоштовна.

Щоб зарезервувати місце для своєї дитини в Центрі дистанційного навчання, потрібно заповнити форму. Після реєстрації координатор або міжкультурний асистент зв’яжеться з батьками чи опікунами та запросить їх на організаційну зустріч.

Навчання можливе в наступних локаціях у Вроцлаві:

  • ul. Jedności Narodowej 117 (3 місця); 
  • ul. Dubious (2 місця); 
  • ul. Zemska 16a (5 місць); 
  • ul. Powstańców Śląskich 19 (2 місця); 
  • ul. Komuny Paryskiej 36 (1 місце).

Кількість місць обмежена, вирішальною є дата подачі заявок.