Для українських дітей, які постраждали від війни, випустили безкоштовну аудіокнигу

Казки мають допомогти дітям подолати стрес та психологічні травми.

Для українських дітей, які постраждали від війни, може стати цікавою аудіокнига «Таємні історії маленьких і великих перемог» із терапевтичними казками. Вона передусім розрахована на дошкільнят і школярів молодших класів, які, можливо, отримали психологічну травму від бойових дій або несподіваної еміграції з батьківщини.

«Таємні історії маленьких і великих перемог» – це збірка оповідань, яка складається із 10 казок з терапевтичним ефектом для дорослих з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Видання з казками може стати повсякденним інструментом допомоги для батьків з дітьми, які мають ознаки стресу, тривожності, або у кризових ситуаціях, викликаних війною. Обраний аудіоформат розрахований на те, щоб кожен із користувачів, незважаючи від місця знаходження, та країни, в якій проживає, міг користуватись продуктом.

Це перші українські дитячі аудіоказки з терапевтичним ефектом, які покликані допомогти дітям та їхнім батькам зняти наслідки стресу, через досвід пережитих негативних емоцій, спричинених російським вторгненням. 

Видання з казками проілюструвала Марта Кошулинська, а голосом проекту є відома українська співачка Alyosha (Олена Тополя-Кучер). Прослухати аудіокнижку абсолютно безкоштовно можна на платформі АБУК, а також у розділі «Аудіо» у мобільному застосунку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay.