Гамбург хоче розмістити біженців у виставковому залі

Біженці мають переїхати до тимчасового житла приблизно з середини жовтня.

Гамбург хоче розмістити біженців у виставковому залі

Оскільки в Гамбург знову прибуває велика кількість біженців, місто готується розмістити чоловіків, жінок і дітей у виставкових залах.

"Виставкові зали знаходяться в нашому резервному плануванні з літа, і зараз ми хочемо їх задіяти", - заявив у четвер представник соціальної влади в Гамбурзі газеті Deutsche Presse-Agentur. За його словами, лише у серпні довелося розмістити та забезпечити майже 1 500 осіб. "У нас високий рівень використання системи - майже 100%". Тому, за його словами, місто постійно знаходиться у пошуку нових приміщень, але за потреби змушене вдаватися і до таких, як виставкові зали. Раніше про це повідомила радіостанція NDR 90,3.

Біженці мають переїхати до тимчасового житла приблизно з середини жовтня. Минулого року близько 400 біженців з України вже було розміщено у виставковому павільйоні. До березня-квітня цього року, за наявною інформацією, до Гамбургу прибували переважно біженці з України. У той же час частка вихідців з Близького Сходу, Афганістану, Сирії та Ірану знову зросла.