Групи підтримки для українських дітей у Швеції

Центр Rädda Barnen запрошує усіх охочих маленьких українців долучитися до адаптованих груп підтримки дітей Unite. 

Групи підтримки для українських дітей у Швеції

З’явилася корисна безплатна ініціатива для українських дітей в різних містах Швеції.

Центр Rädda Barnen запрошує усіх охочих маленьких українців долучитися до адаптованих груп підтримки дітей Unite. Так називається проєкт від всесвітньої організації «Save the Children», його мета - надати психологічну та соціальну підтримку дітям, які приїхали до Швеції, рятуючись від війни в Україні.

Заняття у рамках проєкту Unite відбуваються у вигляді групових зустрічей-тренінгів, що орієнтовані на дітей та молоді віком від 7 до 18 років. Ці заходи допоможуть надати дітям більше підтримки, покажуть засоби для подолання труднощів у складних життєвих ситуаціях. Особливо важливою темою є, як дитина може знизити рівень стресу та впоратися із щоденним емоційним навантаженням.

Як це відбувається? Формат занять для дітей

Групи підтримки проводяться українською і передбачають індивідуальний підхід до кожної дитини. Усі заняття проєкту повністю безоплатні, вони триватимуть приблизно 2 години. Діти будуть розподілені на маленькі групи за віком по 3 - 6 учасників кожна. Не варто хвилюватися: уся інформація, яку дитина може розповісти під час такого тренінгу, є конфіденційною. Брати участь можуть діти віком від 7 до 18 років.

Групи сформовано та розпочато по Швеції, у Лінчопінгу, Мальме, Гетеборзі та на півночі. Групи у Стокгольмі зараз набираються та формуються. Тренінги для дітей в усіх містах ведуть двоє україномовних співробітників «Save the Children» (а також за необхідності місцевий працівник або волонтер, який допомагає вирішити практичні організаційні питання). Щоб дізнатися місце та розклад занять, записати свою дитину або спитати подробиці, зверніться за цими контактами:

Богдана Сердюкова 08-698 94 03 [email protected]
Вікторія Рощина 08-698 93 98 [email protected]