Іспанська поліція порадила, як захистити свою квартиру від пограбування

Часом, коли наше житло особливо вразливе, є відпустки та від'їзди на кілька днів.

Іспанська поліція порадила, як захистити свою квартиру від пограбування

Ось уже кілька років Національна поліція Іспанії використовує соціальні мережі, щоби пояснювати мешканцям, як не стати жертвою пограбування квартири. Часом, коли житло особливо вразливе, є відпустки та від'їзди на кілька днів. Поліція рекомендує не ділитися у соціальних мережах своїми планами швидкого від'їзду, оскільки сучасні грабіжники їх активно вивчають.

Тим не менш, не лише онлайн стеженням за потенційними жертвами займаються грабіжники. У них є багато способів перевірити, чи знаходитесь ви в будинку і як надовго ви відлучаєтеся. Одним із найпопулярніших у них методів є нитки з клею, яка з'єднує двері та сусідню стіну. Злодії використовують такий метод, щоб знайти порожні квартири. Встановивши ці практично невидимі нитки клею, вони йдуть і повертаються за кілька днів, щоб відстежувати стан.

Що робити, якщо ви зіткнулися з чимось подібним? Національна поліція дуже просить у разі знаходження таких ниток на своїх дверях нічого не чіпати і відразу ж зателефонувати 091. Це також стосується знаходження маленьких паперових кульок або шматочків пластику біля дверей. Так поліція зможе відстежити злочинців, які захочуть потрапити у будинок.