Літні знижки в Чехії: де і коли можна вигідно скупитися

Як дізнатися про розпродаж? Коли та де шукати знижки?

Літні знижки в Чехії: де і коли можна вигідно скупитися

Наприкінці червня розпочнуться літні знижки у Чехії. Невдовзі в кожній вітрині висітиме напис “Slevy”, що означає українською – знижки. Такі великі розпродажі, до 70-80%, бувають тільки взимку та влітку. Про те, як дізнатися про розпродаж та коли й де шукати знижки пише proukrainu.blesk.cz.

Літні знижки в Чехії онлайн

Щоби встигнути купити омріяну річ, найкраще завантажити застосунок того чи іншого бренду та стежити за знижками у програмі. Можна також підписатися на розсилку новин, щоби дізнатися про розпродаж (výprodej) якнайшвидше. Розпродаж розпочинається ввечері в застосунку, потім через годину на сайті, а на другий день – прямо у фізичному магазині. На телефоні чи комп’ютері ви можете наперед зберегти речі, як бажані, та відразу після початку розпродажу їх придбати онлайн. Речі, придбані під час знижок, також можна повернути упродовж 30 днів.

Торгові центри

Але якщо певної цілі немає, тоді сміливо можна відправитися у крамниці. У Чехії чимало різних торгових центрів, де є багато магазинів із найрізноманітнішим асортиментом та відпочинковою зоною, як і в Україні. Багато чехів проводять вихідні саме тут.

У літньому розпродажі беруть участь усі крамниці одягу без винятку, а також деякі з декором для дому або технікою. Тільки в деяких магазинах знижки починаються раніше, ніж в інших. Але до кінця червня приєднуються всі.

Найбільшим торговим центром у Чехії вважається CENTRUM WESTFIELD CHODOV. Тут найбільша кількість магазинів, де можна провести весь день. ТЦ розташований на околицях Праги, але туди можна добратися лінією метро С на однойменну зупинку Chodov, звідки вихід веде прямо у торговий центр.

У центрі міста на Вацлавській площі вздовж також є чимало крамниць. Окрім того, тут розташований і великий торговий центр PALLADIUM Praha. Є й менші ТЦ у різних районах Праги, як Kotva, Bílá labuť, OC Letňany, OC Centrum Černý Most, OC Nový Smíchov, Nákupní centrum Fénix та багато інших. Та в період знижок приготуйтеся до того, що центри будуть переповнені людьми, а всюди будуть черги.

У Брно найбільшим торговим цетнром вважається Obchodní a zábavní centrum Olympia Brno, який розташований здебільшого на території сусіднього міста Modřice. У центрі міста або в інших районах можна відвідати: Obchodní centrum LETMO, Galerie Vaňkovka, Obchodní galerie Orlí та інші. В Остраві: Avion Shopping Park Ostrava, Forum Nová Karolina, Futurum Ostrava та інші. У Чеське Будєйовіце: Géčko, IGY Centrum, Obchodní centrum Mercury та інші.

Якщо ви живете в невеликому місті чи селищі, то поблизу точно знайдеться більше місто, де є торговий центр.

Найбільші знижки, до 70-80%, очікуються наприкінці розпродажу — кінець липня та початок серпня. Але вибір тоді буде значно меншим.