Літні знижки в Чехії: коли та куди на вигідний шопінг?

Як дізнатися про розпродаж? Коли та де шукати знижки?

Літні знижки в Чехії: коли та куди на вигідний шопінг?

В Чехії розпочинаються літні знижки. У деяких вітринах вже можна побачити напис “Slevy”, що означає українською – знижки. Невдовзі до просто знижок додадуть цифрові позначки -50%, -70%. Такі великі розпродажі, до 70-80%, бувають тільки взимку та влітку. Як дізнатися про розпродаж? Коли та де шукати знижки? Про це пише proukrainu.blesk.cz.

Цікаво, що разом із крамницями з одягом, до знижок приєднуються й магазини для дому, різної техніки й тощо. За знижками можна стежити на сайті бренду та замовити все онлайн, або відправитися на пошуки в торгові центри Чехії.

Літні знижки в Чехії онлайн

Щоби встигнути купити омріяну річ, найкраще завантажити застосунок того чи іншого бренду та стежити за знижками у програмі. Можна також підписатися на розсилку новин, щоби дізнатися про розпродаж (výprodej) якнайшвидше. Розпродаж розпочинається ввечері в застосунку, потім через годину на сайті, а на другий день — прямо у фізичному магазині. На телефоні чи комп’ютері ви можете наперед зберегти речі, як бажані, та відразу після початку розпродажу їх придбати онлайн. Речі, придбані під час знижок, також можна повернути упродовж 30 днів.

Порада! Часто в застосунку речі можуть зникнути за декілька хвилин після початку знижок або сама програма може не працювати. Тому що в один момент багато людей, як і ви, намагаються придбати ті чи інші речі.

Торгові центри

Але якщо певної мети немає, тоді сміливо можна відправитися у крамниці. У Чехії чимало різних торгових центрів, де є багато магазинів із найрізноманітнішим асортиментом та відпочинковою зоною, як і в Україні. Багато чехів проводять вихідні саме тут.

У літньому розпродажі беруть участь усі крамниці одягу без винятку, а також деякі з декором для дому або технікою. Тільки в деяких магазинах знижки починаються раніше, ніж в інших. Але до кінця червня приєднуються всі.

Найбільшим торговим центром у Чехії вважається CENTRUM WESTFIELD CHODOV. Тут найбільша кількість магазинів, де можна провести весь день. ТЦ розташований на околицях Праги, але туди можна добратися лінією метро С на однойменну зупинку Chodov, звідки вихід веде прямо у торговий центр.

У центрі міста на Вацлавській площі також є чимало крамниць. Окрім того, тут розташований і великий торговий центр PALLADIUM Praha. Є й менші ТЦ у різних районах Праги, як Kotva, Bílá labuť, OC Letňany, OC Centrum Černý Most, OC Nový Smíchov, Nákupní centrum Fénix та багато інших. Та в період знижок приготуйтеся до того, що центри будуть переповнені людьми, а всюди будуть черги.

У Брно найбільшим торговим центром вважається Obchodní a zábavní centrum Olympia Brno, який розташований здебільшого на території сусіднього міста Modřice. У центрі міста або в інших районах можна відвідати: Obchodní centrum LETMO, Galerie Vaňkovka, Obchodní galerie Orlí та інші. В Остраві: Avion Shopping Park Ostrava, Forum Nová Karolina, Futurum Ostrava та інші. У Чеське Будєйовіце: Géčko, IGY Centrum, Obchodní centrum Mercury та інші.

Якщо живете в невеликому місті чи селищі, то поблизу точно знайдеться більше місто, де є торговий центр.

Літні знижки в Чехії розпочинаються. Для себе можна обрати найзручніший спосіб шопінгу. Завітати до торгових центрів варто хоча б заради цікавості, адже часто можна знайти речі за низькими цінами, які вже онлайн недоступні. 

Найбільші знижки, до 70-80%, очікуються наприкінці розпродажу — кінець липня та початок серпня. Але вибір тоді буде значно меншим.