На чеському держсайті тепер можна купити дорожні марки сусідніх країн ЄС

До державного інтернет-магазину з електронними дорожними марками edalnice.cz додано новий розділ.

На чеському держсайті тепер можна купити дорожні марки сусідніх країн ЄС

Державний інтернет-магазин edalnice.cz відтепер дає змогу купити не тільки марки для проїзду по платних дорогах Чехії, але й оплатити проїзд по дорогах Угорщини, Австрії, Словенії чи Словаччини, пише radioukrajina.cz з посиланням на веб-сайт міністерства транспорту Чехії.

До державного інтернет-магазину з електронними дорожними марками edalnice.cz додано новий розділ, який надсилає користувачів на сторінки офіційних інтернет-магазинів сусідніх країн. В них можна придбати електронний дорожній штамп (марку, оплату проїзду платними дорогами) без додаткових комісій. Автомобілісти можуть знайти посилання на сайті edalnice.cz. Після натискання з'явиться пункт Електронні дорожні знаки у Центральній Європі, який містить посилання на офіційні інтернет-магазини дорожніх знаків Угорщини, Австрії, Словенії чи Словаччини.

За цією новою функціональністю стоїть спроба захистити автомобілістів, які прямують до Угорщини, Австрії, Словенії чи Словаччини, від зайвого збільшення витрат, запевняють чиновники.