На які вакансії у Данії шукають іноземних співробітників

Уряд схвалив перелік посад.

На які вакансії у Данії шукають іноземних співробітників

У Данії залишається актальною проблема нестачі робочих рук. Тому уряд опублікував перелік професій, для яких шукають іноземних робітників.

Із 1 липня 2023 року набули чинності два нові списки співробітників – із вищою та спеціальною освітою, повідомляє schengenvisainfo.com.

Уряд схвалив 30 найменувань посад для найму іноземців із вищою освітою,а для іноземних кваліфікованих працівників відкрито 36 посад. На такі вакансії буде дозволено запрошувати іноземців упродовж 2 років.

Іноземці, яким пропонується робота зі списку для фахівців із вищою освітою, можуть подати заяву на отримання посвідки на проживання, а також дозволу на роботу в Данії на підставі схеми "Позитивний список".

Щоб претендувати на роботу та переїхати до Данії, заявник повинен мати освітній ценз. Також – пропозицію про роботу, щоб можна було подати заяву на данську робочу візу.

У списку вакансій для іноземців із вищою освітою такі: менеджери в галузі продуктів та послуг, інженери, хіміки зі ступенем магістра, лікарі, викладачі, аудитори, економісти, фахівці IT-сфери.

Для людей із середньою спеціальною освітою будуть доступні такі вакансії: лаборант, технічний дизайнер, логіст, юрист, сімейний консультант, кухар, бухгалтер та секретар, перукар, садівник, сантехнік.

Всім іноземцям платитимуть зарплату за данськими стандартами.