Наскільки кримінальний ваш район: у Чехії існує офіційна карта злочинності

Карта доступна всім бажаючим та абсолютно безкоштовно.

Наскільки кримінальний ваш район: у Чехії існує офіційна карта злочинності

Поліція Чехії презентувала оновлену онлайн-картку злочинності. По ній користувачі можуть дізнатися, які адміністративні правопорушення та кримінальні злочини вчинялися в тому чи іншому місті, районі або навіть вулиці за вибраний проміжок часу – від неправильного паркування до вбивства.

Проект працює вже два роки. Тепер картка оновлюється щодня. Вона доступна всім бажаючим і абсолютно безкоштовно за цим посиланням: https://kriminalita.policie.cz

З метою збереження анонімності жертв злочинів, вона не відображає точне місце, де відбулося протиправне діяння. Водночас користувач може дізнатися, чи вдалося затримати злочинця чи ні.

Сервіс має два рівні: загальнодоступний та додатковий, яким за паролем можуть користуватися лише поліцейські та працівники муніципалітетів. Карта дозволяє їм краще планувати маршрути патрулювання та виявляє найбільш проблемні місця.

Щоб отримати інформацію по районах, потрібно спочатку натиснути на індикатор над містом, а потім натиснути кнопку «Показати деталі».

У сервісі також є можливість пошуку за типами злочинів.

На сьогоднішній день карта містить близько 14 млн. кримінальних злочинів або адміністративних провин, скоєних у Чехії з 2013 року. Водночас злочини проти моральності та злочини, жертвами яких стали діти чи підлітки, до проекту не внесено.