Німці вважають, що Німеччина не справляється з напливом мігрантів

Дедалі більше людей вважають імміграцію тягарем для країни.

Німці вважають, що Німеччина не справляється з напливом мігрантів

Більшість німців вважають, що країна зараз не справляється із напливом мігрантів. В опублікованому ZDF "Політбарометрі" 52% респондентів заявили, що Німеччина не може впоратися з численними біженцями з кризових регіонів. 45% дотримуються зворотної позиції. У березні думка була іншою: 51% вважали, що країна впорається, а 46% сумнівалися.

Останнім часом, згідно з опитуванням, проведеним мангеймською Forschungsgruppe Wahlen, важливість проблеми притулку та біженців неухильно зростає. Тепер вона посідає друге місце серед найбільших проблем – 19%, поступаючись клімату/енергетиці, які становлять 50%. Понад дві третини респондентів (68 %) вважають, що федеральний уряд робить надто мало в цьому контексті для муніципалітетів при розміщенні біженців. 21% вважає, що він робить достатньо.

Широку підтримку отримали плани Європейського союзу щодо затримання у майбутньому біженців, які мають мало шансів залишитися, на зовнішніх кордонах ЄС та перевірку їхніх шансів отримати притулок. 70% опитаних вважають ці плани, щодо яких ще не ухвалено остаточного рішення, гарними. 23% виступають проти. Серед прихильників AfD (92%), CDU/CSU (82%), FDP (73%) та SPD (71%) явна більшість підтримує цей план. Серед прихильників «зелених» майже половина відкидає його (47%), а серед прихильників лівих – понад половина (57%).