"Нова пошта" відкриється у Празі на початку червня, далі - Німеччина

Тривалість процесу пояснюють бюрократичними процедурами.

"Нова пошта" відкриється у Празі на початку червня, далі - Німеччина

Поштовий оператор Нова пошта скоригував свої плани щодо виходу на нові ринки Європи та планує відкриття двох перших відділень у Празі.

Про це розповів співвласник компанії В’ячеслав Клімов, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Відкриваємось. Все йде за планом. Наразі першою відкриється Чехія. Це станеться на початку червня. Ми плануємо, що точно відкриємось у Празі", — зазначив Клімов.

Друге відділення у столиці Чехії планується відкрити за кілька тижнів після першого. Далі компанія виходить на ринок Німеччини.

Климов пояснив перенесення термінів відкриття тривалістю бюрократичних процедур.

Співвласник Нової пошти уточнив, що в Німеччині компанія розвиватиметься через побудову мережі з партнерами-франчайзі, відповідну модель протестували в Польщі. На його думку, це дозволить значно пришвидшити темпи розвитку.

“Ми продовжуємо пошуки моделі. Якщо у Польщі Нова пошта спочатку відкривала відділення самостійно, то зараз має і партнерів-франчайзі. Наш партнер у Катовіце вже зараз робить обсяги, які дорівнюють обсягам відділень у Варшаві. Це підтверджує, що франчайзинг працює. У Німеччині ми тестуватимемо трохи іншу модель за швидкістю відкриття”, – пояснив В’ячеслав Климов.

Компанія не розкриває умов, на яких партнери-франчайзі залучаються до співпраці.

Співвласник Нової пошти також уточнив, що у Чехії перші два відділення компанія відкриє самостійно.