"Нова пошта" відкриває перше відділення в Німеччині

Відкриття поштового пункту заплановано на 30 червня 2023 року.

"Нова пошта" відкриває перше відділення в Німеччині

Поштовий перевізник Nova Post відкриває своє перше відділення у Німеччині. Воно прийматиме та видаватиме посилки у Берліні за такою адресою: Berlin, Charlottenstraße 79/80, 10117.

Відкриття поштового пункту заплановано на 30 червня 2023 року. Тож українців, які наразі перебувають у столиці Німеччини запрошують на урочисте відкриття першого відділення Нової пошти у Берліні. Згідно з планами українського перевізника, після столиці Німеччини нові відділення Нової пошти в країні відкриються у Мюнхені, Кельні, Гамбурзі та інших містах ФРН. 

Як повідомляють організатори в анонсі події, свято відкриття Нової пошти у Берліні розпочнеться о 12.00. При цьому на гостей, окрім гарного настрою, чекають декілька приємних сюрпризів, у тому числі можливість:

 • безкоштовно відправити листівки в Україну рідним;
 • зробити гарні фото, у тому числі миттєві, в святковій спеціально обладнаній фотозоні;
 • долучитися до подорожі віртуальним світом через VR-окуляри;
 • взяти участь у майстер-класі з художнього розпису екосумки.

Більше того, Нова пошта пропонує долучитися до акції, у межах якої перші клієнти берлінського відділення поштового українського оператора зможуть отримати знижку 50% на перше відправлення з Німеччини до України.

Долучитися до акційної пропозиції Nova Post Deutschland можуть усі охочі. Для цього достатньо виконати три прості кроки:

 1. Перейти за посиланням на сторінку, підготовлену для клієнтів оператора у Німеччині.
 2. Залишити свій номер телефону у вказаному форматі.
 3. Отримати знижку 50% на першу відправку посилки з Берліну до вибраного міста в Україні (промокод зі знижкою на відправку прийде 30.06 в СМС на зареєстрований телефонний номер).

Зверніть увагу: отриманий промокод залишатиметься дійсним упродовж періоду з 30 червня по 16 липня 2023 р. Щоб скористатися промокодом, вам достатньо назвати його перед відправкою у відділенні або ввести в електронній формі створення заявки на виклик кур’єра. Промокод діє як на доставку посилок, так і на відправлення вантажів, причому як у форматі «Відділення-Відділення», так і для типу доставки «Відділення-Адреса». 

У відділенні в Берліні можна відправити посилки 30 кг і вантажі. За прикладом роботи в інших європейських країнах, у німецьких відділеннях операторами будуть працювати переважно українці. Обслуговування вестиметься українською та німецькою мовами.

Графік роботи Нової пошти в Німеччині

Відділення Нової пошти у Німеччині працюватиме за графіком:

 • Понеділок-п’ятниця – з 8:00 до 20:00.
 • Субота-неділя – з 09:00 до 18:00.

З усіма питаннями у робочі часи можна звертатися за телефоном +498921526102 або листом на електронну адресу: [email protected].

Тарифи Нової пошти в Німеччині

Вартість відправлення посилки залежить від її ваги, розміру, а також від способу доставки. Так, ціни на відправлення, які приймаються через поштомат або у відділенні Нової пошти, становлять:

 • за посилку до 2 кг – 12 €;
 • до 10 кг – 20 €;
 • до 30 кг – 30 €.

Для бізнес-клієнтів, які замовляють послуги на суму від 100 євро на місяць, передбачені знижки.

Якщо посилка доставляється або забирається кур’єром, вартість послуг складатиме +2 євро. Варто зауважити, що максимально дозволені габарити для замовлення кур’єрської доставки:

 • довжина до 120 см;
 • сума сторін до 150 см;
 • вага до 30 кг.

Вартість доставки та додаткові послуги сплачує відправник, натомість митні платежі здійснюються за рахунок одержувача.

Як викликати кур’єра Нової пошти в Німеччині?

Викликати кур’єра можна у будь-яке місто Німеччини. Для того, щоб оформити вивіз посилки кур’єром, необхідно:

 1. Заповнити заявку через сайт Nova Post або через мобільний додаток (Android, iOS).
 2. Указати в інвойсі вартість кожної речі у посилці. Зверніть увагу, вартість має бути адекватною – оціночною або риночною. Якщо вартіть викликатиме питання на митниці, посилку можуть переоцінити та нарахувати митні платежі.
 3. Сплатити замовлення онлайн.
 4. Передати замовлення кур’єру.

Після цього ви матимете змогу відслідковувати вашу посилку через мобільний додаток або трекінг Nova Post.

Вартість розмитнення товарів, які доставляються Новою поштою

Вартість розмитнення посилок у Німеччині визначається вартістю відправлень:

 • для посилок вартістю до €45, які містять особисті речі або невеликий подарунок рідним, додаткових податкових платежів не передбачено;
 • відправлення, вартість яких становить €45,01 – €150, вимагають сплати ПДВ (19% вартості відправлення);
 • якщо вартість відправлення перевищує €150, окрім ПДВ 195, сплачується також додатково ввізне мито (0-18%, залежить від типу товару).

Щодо вартості розмитнення відправлень в Україні:

 • посилки з заявленою вартістю до €150, які містять особисті речі або подарунки, додатково не оподатковуються;
 • за посилки вартістю вище €150 сплачується ПДВ (20% від вартості відправлення), ввізне мито (на суму, яка перевищує 150 євро), а також митно-брокерські послуги.

Митні платежі сплачуються отримувачем під час отримання посилки (у відділенні, поштоматі або в кур’єра). Але до цього для оформлення розмитнення одержувачу потрібно буде надати фото або скан двох перших сторінок паспорту (двох сторін ID).