Оформити український паспорт тепер можна й у Туреччині

Графік роботи та послуги ДП Документ.

Оформити український паспорт тепер можна й у Туреччині

Державна міграційна служба України разом з ДМС, МВС та МЗС відкрила новий підрозділ ДП "Документ" закордоном. Відтепер оформити паспортні документи українці зможуть у Туреччині. 

Задля зручності громадян України з 14 лютого розпочато прийом заяв на оформлення документів у Стамбулі. 

У турецькому місті розпочали свою роботу два мобільних комплекси - спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою «Паспортний сервіс». 

Наразі можна записатися в електронну чергу, обрати для себе зручний день та час і особисто приїхати для подачі документів.

Зокрема, у сервісі доступні такі послуги, як:

• оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);

• обмін  ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);

• обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);

• одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки.

Обслуговування відвідувачів здійснюється у мобільних комплексах «Паспортного сервісу» з понеділка по суботу включно з 9.00 до 18.00. 

Адреса: Лондонське шосе Е-5, Карайолу, паркінг за ТЦ «Аеропорт», (Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM, 34158 Bakırköy/İstanbul).

Оплата послуг здійснюється на місці за допомогою онлайн-сервісу (оплата готівкою наразі відсутня). Для цього необхідно мати при собі смартфон та банківську картку або її реквізити.