Пільговий проїзний в Угорщині: ціни та умови

Два види квитків можна придбати в більш ніж 1100 точках продажу по всій країні.

Пільговий проїзний в Угорщині: ціни та умови

В Угорщині тепер доступні два нових типи проїзних карток. Національна проїзна картка дозволяє користуватися всіма автобусними та залізничними лініями в Угорщині залізничних компаній MÁV-START, MÁV-HÉV і GYSEV, а також послугами автобусного перевізника Volánbusz.

Але щоб сісти на поїзд у Будапешті, потрібно буде купити додатковий квиток або спеціальний проїзний. Однак можна скористатися цими проїзними на міжміських поїздах та автобусах, які прибувають до Будапешта.

Угорщина також запровадила повітові проїзні картки, які дозволяють користуватися автобусними та залізничними послугами в одному з 19 повітів країни. Національна проїзна картка коштує близько 49 євро на 30 днів, як у Німеччині. А студенти отримують знижку у розмірі 90 відсотків. Заміська проїзна картка коштує трохи дешевше – близько 25 євро. Там також доступна 90% знижка для студентів.

Проїзні в Угорщині за повною ціною можуть придбати й іноземці. Пільги на них теж поширюються. Знижка у 90% доступна, якщо в іноземців є дійсний студентський квиток.

Два види квитків можна придбати в більш ніж 1100 точках продажу по всій країні, включаючи каси MÁV-START, торговельні автомати та додаток MÁV, у касах Volánbusz, в автобусах і в касах GYSEV.

За посиланням доступна карта, де можна купити проїзні квитки в Угорщині.