Поліція Чехії затримала чоловіка, який побив українок

Його вже допитали, але офіційних звинувачень поки що висунуто не було.

Поліція Чехії затримала чоловіка, який побив українок

Чеська поліція затримала чоловіка, який жорстоко побив двох українських біженок у місті Пласи (Пльзеньський край). Його вже допитали, але офіційних звинувачень поки що висунуто не було. Про це повідомляє портал «Novinky» з посиланням на представника правоохоронців Павла Бурешова.

«Наразі тривають процесуальні дії кримінальної справи», - повідомила вона.

Подробиці про особу затриманого поліція не розкриває. Відомо лише, що йдеться про головного агресора – водія Škoda Octavia.

Ще двох учасників інциденту, які, згідно зі свідченнями однієї з потерпілих, ударили її по спині, поки що не встановлено. Розшук триває.

Нагадаємо, сам злочин стався 13 серпня, але широка громадськість дізналася про нього лише вчора. Дві українські біженки, 34-річна Лілія Костишина з Одеської області та її 44-річна подруга Тетяна Толщіхіна з Київської області, були на вулиці зі своїми двома дітьми у віці двох та одинадцяти років, коли до них під'їхав чоловік на легковому автомобілі та запитав: «Ви з України?».

Отримавши ствердну відповідь, він вийшов з машини і побив спочатку одну, а потім іншу жінку, після чого втік. В результаті Лілія потрапила до лікарні з переломом щелепи, переломами вилицьової та носової кісток. Тетяні пощастило уникнути серйозних пошкоджень, вона отримала забиті місця та синці.