Поліція звинуватила чеха, який опублікував брехню про спробу українця зґвалтувати дівчину

Йому загрожує до двох років позбавлення волі.

Поліція звинуватила чеха, який опублікував брехню про спробу українця зґвалтувати дівчину

Поліція Чехії звинуватила в поширенні хибного повідомлення 34-річного жителя міста Забрже (регіон Шумперк), який у п'ятницю вранці розмістив у соціальних мережах неправдиву інформацію про спробу згвалтування українцем дівчини, що нібито мала місце на території місцевого судноремонтного заводу. Якщо провину автора помилкового повідомлення буде доведено в суді, йому загрожує до двох років позбавлення волі.

Обвинувачений розмістив повідомлення з неправдивою інформацією у соціальній мережі у групі, орієнтованій на жителів Забржеха.

"Він попереджав про можливу спробу зґвалтування молодої жінки чоловіком з України, яка нібито сталася напередодні ввечері на околиці міста. Як з'ясували співробітники поліції, інцидент між дівчиною та невідомим їй чоловіком справді мав місце, але за інших обставин, ніж описав автор повідомлення у своїй соціальній мережі", - заявила прес-секретар поліції Петра Воньхарова, зазначивши, що поширення цієї помилкової інформації могло викликати серйозне занепокоєння у деяких мешканців.

За словами Ваньхарової, під час допиту жінки з'ясувалося, що під час прогулянки вона зазнала словесного нападу з боку невідомого чоловіка, який розмовляв іноземною мовою.

"Він нібито використовував вульгарні образи, а потім кинувся на неї, що злякало її, і вона воліла втекти. Незабаром після цього вона розповіла про свої неприємні враження молодому людині-забржежанину, що проходив неподалік. Передбачається, що він прикрасив розповідь хибною і неперевіреною інформацією, а потім, на своє нещастя, опублікував її в соціальних мережах", - сказала Воньхарова.

За словами Ваньхарової, у словесному інциденті взяв участь іноземець, але не української національності. Поліції вже відома особа цієї людини.