Португалія вже вп’яте отримала туристичний «Оскар». Чи варто туди їхати українським біженцям?

В Европі роздали туристичний «Оскар» - World Travel Awards.

Португалія вже вп’яте отримала туристичний «Оскар». Чи варто туди їхати українським біженцям?

В Европі роздали туристичний «Оскар» - World Travel Awards. Це найбільш престижна премія в галузі туризму в світі, яка існує вже 6 років.

Цьогоріч церемонія вручення відбулася в Греції. Долю країн вирішували представники найбільших світових туристичних компаній.

Абсолютним тріумфатором події стала Португалія, яка зібрала близько 30 нагород включно із головною номінацією - «Найкращій туристичний напрямок Європи». І це сталося вже вп’яте.

Чому Португалія така приваблива і чи підходить країна для українців?

Ті самі важелі, які вже 5 років поспіль впливають на членів жюрі World Travel Awards, важливі і для багатьох українців, які теж обирають саме Португалію.

Клімат відіграє велику роль. Португалія є привабливою для тих, кому потрібні сонячна погода майже весь рік, теплий клімат (близько +12 градусів взимку) і доступність пляжів по всьому узбережжю.

В економічному плані Португалія не є настільки ж «дорогою» країною, порівняно із іншими в ЄС. Тому ваш «прожитковий кошик» не буде великим.

До того ж країна має лояльну податкову систему і тому приваблива для ведення бізнесу.

В Португалії давно існує велика українська діаспора. За деякими даними, саме тут вона найбільша в ЄС. До біженців і українців як таких - португальці ставляться із повагою. Тому, якщо ви прагнете жити, працювати і соціалізуватися саме тут - ніякої дискримінації ви не відчуєте. 


Тому попри відносно невелику матеріальну допомогу українським біженцям, у порівнянні з іншими європейськими країнами, Португалія має свої унікальні переваги.