Прес-секретар президента Чехії розповів подробиці одруження з біженкою з України

Нині родина мешкає у квартирі, де також проживає 89-річна бабуся, про яку треба дбати.

Прес-секретар президента Чехії розповів подробиці одруження з біженкою з України

Прес-секретар президента Чехії Йіржі Овчачек дав інтерв'ю виданню Blesk, в якому поділився подробицями знайомства з Ганною, яка стала його дружиною. Скромне весілля відбулося у листопаді минулого року у костелі і не афішувалося. На церемонію запросили лише найближчих друзів та родичів.

За словами 43-річного Овчачека, він познайомився зі своєю обраницею навесні, коли в рамках допомоги українським біженцям надав помешкання їй та її шестирічному синові. На батьківщині жінка обіймала адміністративну посаду, а у Празі почала працювати у благодійній організації.

«Коли тобі за сорок, то ні про яку іскри не йдеться. Ми просто відчували величезну близькість та любов один до одного. Я пережив зміни у житті, вона пережила зміни у житті, і ось, за Божим наказом ми знайшли один одного і нам дуже добре разом», - розповів прес-секретар чеського лідера.

Однією з таких життєвих змін Овчачек назвав рішення кинути пити після минулорічного інциденту, коли він перебрав із випивкою та потрапив у неприємну історію, що стала публічною.

Нині родина мешкає у квартирі Овчачека, де також проживає його 89-річна бабуся, про яку треба дбати. Представник президента похвалив свого прийомного сина, який зумів за кілька місяців так добре вивчити чеську мову, що ніхто не здогадається, що вона з України.

"Я ставлюся до нього і намагаюся піклуватися як про рідне, але, звичайно, я усвідомлюю, що він не мій син", - сказав Овчачек. На питання про бажання завести з дружиною спільну дитину, він відповів, що не проти, але на все воля божа.

Джерело