Список найкращих секонд-хендів Варшави

Там можна придбати навіть речі відомих мережевих магазинів.

Список найкращих секонд-хендів Варшави

Польське видання Warszawa naszemiasto склало рейтинг секонд-хендів, на основі думок мешканців Варшави.

1. Благодійний магазин Фонду Сью Райдер отримав найкращі відгуки серед користувачів Google Maps. Два магазини, які знаходяться на вул. Marii Kazimiery 20/U7 та на Złota 68 – отримали 5 зірок від клієнтів. Усі кошти від продажу товару йдуть на підтримку людей, що потребують допомоги. Тут можна придбати одяг, взуття, книги, альбоми, диски з музикою та фільмами, прикраси, спортивні аксесуари, іграшки, декорації, дрібну побутову техніку, спортивний інвентар і навіть меблі за доступними цінами.

2. Наступним ідеальним місцем для пошуку унікальних речей за доступною ціною є секонд - хенд, який знаходиться за адресою: Targowa 15. Одяг тут переважно від відомих мережевих магазинів - H&M, ZARA, VERO MODA, VILA, MARKS&SPENCER. Великою перевагою є приємні акції, часто можна зустріти низькі ціни. Головним недоліком закладу є висока зацікавленість клієнтів. Магазин часто переповнений, що ускладнює пошук. Людям, які поспішають варто відвідати магазин зранку.

3. Family Shop - сімейний магазин, який розташований в Урсинові. У ньому продаються вживані та нові речі. На вішалках та полицях можна знайти різноманітні товари для жінок, чоловіків та дітей. У магазині також представлені унікальні аксесуари для стилю (сережки, браслети, намиста, сумки та гаманці), предмети інтер’єру та іграшки. Знаходиться магазин за адресою: вул. Ernesta Malinowskiego 5.

4. Одяг на вагу, який розташований у Середмісті, отримав також 5 зірок за оцінками користувачів карти Google Maps. Покупці цінують це місце за добре організований простір, якісний одяг та широкий асортимент товарів. Магазин знаходиться за адресою: вул. Jana Pawła II 36.

5. Магазин вживаного одягу FINKA знаходиться в районі Вавер за адресою: Żegańska 9A. Тут представлений модний одяг для жінок, чоловіків та дітей. Знайти можна також взуття та аксесуари. У магазині можна придбати нову білизну, колготки та одяг від відомих, авторитетних брендів. Товар в магазині оновлюється щопонеділка.