Транснаціональні компанії обіцяють українським біженцям роботу та стажування

Програма розрахована на 250 тисяч вимушених переселенців, які опинились у Європі.

Транснаціональні компанії обіцяють українським біженцям роботу та стажування

Напередодні Всесвітнього дня біженців понад 40 корпорацій взяли на себе зобов'язання прискорити економічну інтеграцію переселенців з України та інших країн. Програма розрахована на 250 тисяч вимушених переселенців, які опинились у Європі.

Adidas, Amazon, Marriott, Microsoft, Starbucks – у понеділок провідні транснаціональні компанії зобов'язалися протягом наступних трьох років працевлаштувати в Європі тисячі біженців, включно з українцями, які втекли від повномасштабного російського вторгнення.

Напередодні Всесвітнього дня біженців понад 40 корпорацій заявили, що загалом 250 000 вимушених переселенців зможуть стажуватися або працювати у них, причому з 13 680 кандидатами укладуть трудовий договір. Ці плани були озвучені на бізнес-форумі в Парижі, організованому в рамках ініціативи Tent Partnership for Refugees, яка мобілізує ділове співтовариство для покращення життя біженців.

Компанія Amazon очолює цей процес, протягом наступних трьох років її співробітниками в Європі стануть не менше 5 тисяч осіб, яким було надано тимчасовий захист.

Готельні мережі Marriott та Hilton візьмуть на роботу по 1 500 осіб, Starbucks та ISS – по 1 000. Більш скромні зобов'язання взяли на себе такі бренди, як Adidas, Starbucks, L'Oréal, PepsiCo та Hyatt.