У Братиславі запустили мобільний додаток, який дозволяє економити на продуктах

Клієнт купує пакет, не маючи можливості вплинути на його вміст.

У Братиславі запустили мобільний додаток, який дозволяє економити на продуктах

Економити на їжі та обмежити харчові відходи – концепція, яка вже давно працює в європейських містах, нарешті дійшла до Братислави.

Цю можливість вам надає програма Munch, яка об’єднує компанії з надлишками їжі та клієнтів, які прагнуть знижок, пише novyny.sme.sk.

Принцип простий, заклад реєструється і щодня пропонує продуктові пакети за занижену суму. Клієнт купує пакет, не маючи можливості вплинути на його вміст. Зазвичай це безпрограшна ситуація, оскільки заклад продає їжу, яку б інакше викинули, і клієнт економить від 50 до 70 відсотків від вартості їжі.

Додаток Munch працює у Словаччині з квітня цього року. За перші два місяці зареєструвалося близько сорока партнерів, а програму завантажили понад 8000 користувачів. Поки що він працює лише в Братиславі, але засновники бачать інтерес і в інших містах, тому вже готуються до збільшення кількості партнерів. До кінця року Munch хоче збільшити цю кількість до 35 тисяч.

Як придбати їжу через додаток

Відкривши програму, ви побачите список закладів, які пропонують продуктові пакети. Ви також можете переглянути їх на карті та знайти найближчий до вас. Асортимент поки що не зрівняється з пропозицією в інших країнах, де такі проєкти працюють давно, але кількість мереж поступово збільшуються. Серед партнерів у Словаччині є кілька мереж харчування, таких як Starbucks, Starý oteс та Anker.

Ви оплачуєте пакет безпосередньо в додатку, ви не купуєте його готівкою. Платформа також доступна через веббраузер, завантажувати програму на телефон не обов’язково. Після завершення замовлення, ви зможете забрати посилку у магазині у заздалегідь визначений проміжок часу, переважно ввечері.

У транзакціях вказується приблизна початкова ціна товару, а також ціна упакування зі знижкою. Як виглядає такий пакунок з нерозпроданою їжею, можна побачити у групі Facebook, "Munch Záchrancovia jedla - Bratislava", там люди обмінюються інформацією про те, що вони отримали в даному закладі.