У чеському місті відбудеться чесько-український благодійний ярмарок

Назва заходу — «Під одним небом».

У чеському місті відбудеться чесько-український благодійний ярмарок

У місті Чеське Будєйовіце чехи та українці разом організовують доброчинний ярмарок. З нагоди наближення річниці Дня Незалежності України (24.08.1991) та окупації Чехословаччини військами Варшавського договору (21.08.1968), підготували спільний чесько-український день. Назва заходу — «Під одним небом». Вона говорить про схожість між чехами та українцями та проводить паралелі між історичними подіями цих країн.

Запрошують скуштувати традиційну українську кухню, чехи зварять та спечуть страви з чеської кухні. Також тут буде можливість придбати традиційний український одяг, прикраси та сувеніри.

Чеські та українські митці представлять живу музику, танець і театралізоване дійство. Нудьгувати не будуть ані діти, на яких чекає цікава програма.  Українські та чеські науковці з Біологічного центру Академії наук Чеської республіки і Факультету рибного господарства Південночеського університету представлять мобільну лабораторію, в якій разом з дітьми буде можливість провести цікаві експерименти.

Подія відбудеться 19 серпня з 10:00 до 22:00 за адресою: Žižkárna, Žižkova tř. 171/28, Чеське Будєйовіце. Вхід вільний.

Прибутки з доброчинного ярмарку будуть передані організації Пам’ять народу для закупівлі дронів, бронежилетів, захисних шоломів, приладів нічного бачення, броньованих машин для медиків та інших речей, які попрямують в Україну.